ISC1210BN220J
ISC1210BN220J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210BN220J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN220J ISC1210BN220J Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors 22uH 5%