ISC1210BN2R2K
ISC1210BN2R2K Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210BN2R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN2R2K ISC1210BN2R2K Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 2.2uH 10%