ISC1210BN68NK
ISC1210BN68NK Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 68NH 475MA 350 MOHM
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210BN68NK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210BN68NK ISC1210BN68NK Виробник : Vishay / Dale isc1210-239905.pdf Fixed Inductors .068uH 10%