ISC1210EB120J
ISC1210EB120J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 175MA 2.3 OHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 175 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 175MA 2.3 OHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 175 mA.