ISC1210EB1R0J
ISC1210EB1R0J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1UH 400MA 600 MOHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210EB1R0J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210EB1R0J ISC1210EB1R0J Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 1uH 5%