ISC1210ER101J
ISC1210ER101J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 100UH 80MA 12 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 796kHz
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 80MA 12 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 796kHz, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Інші пропозиції ISC1210ER101J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER101J ISC1210ER101J Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 100uh 5%