ISC1210ER1R2K
ISC1210ER1R2K Vishay / Dale
isc1210-239905.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 1.2uH 10%
на замовлення 1998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 390MA 650 MOHM.
Інші пропозиції ISC1210ER1R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER1R2K ISC1210ER1R2K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 390MA 650 MOHM