ISC1210ER270J
ISC1210ER270J Vishay Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 125MA 3.3 OHM SMD
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції ISC1210ER270J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER270J ISC1210ER270J Виробник : Vishay / Dale isc1210.pdf RF Inductors - SMD 27uH 5%