ISC1210ER560K
ISC1210ER560K Vishay / Dale
isc1210.pdf
Виробник: Vishay / Dale
RF Inductors - SMD 56uH 10%
на замовлення 3504 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 95MA 10 OHM SMD.
Інші пропозиції ISC1210ER560K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER560K ISC1210ER560K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 56UH 95MA 10 OHM SMD