ISC1210ER820K
ISC1210ER820K Vishay / Dale
isc1210-239905.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Fixed Inductors 82uH 10%
на замовлення 1853 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD.
Інші пропозиції ISC1210ER820K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISC1210ER820K ISC1210ER820K Виробник : Vishay Dale isc1210.pdf Description: FIXED IND 82UH 85MA 11 OHM SMD