Продукція > KF CONTROL > ISFS-030.8-PONC2
ISFS-030.8-PONC2
ISFS-030.8-PONC2 KF Control
KF-Inductive-Prox-Small-Diameter-072516.pdf
Виробник: KF Control
Description: PROXIMITY SENSOR IND 0.8MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylinder
Output Type: PNP-NO, 3-Wire
Sensing Distance: 0.031" (0.8mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Part Status: Active
на замовлення 18 шт:
Написати відгук
Description: PROXIMITY SENSOR IND 0.8MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylinder, Output Type: PNP-NO, 3-Wire, Sensing Distance: 0.031" (0.8mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Polyamide (PA), Stainless Steel, Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP67, Indicator: LED, Part Status: Active.