Продукція > MEAN WELL > ISI-500-148A
ISI-500-148A
ISI-500-148A MEAN WELL
ISI-500-SPEC-806219.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Inverters 500W 48Vdc 110Vac Inverter USA type
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 48VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 8.07" L x 6.22" W x 2.64" H (205.0mm x 158.0mm x 67.0mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 500 W, Power - Output Surge: 1000 W.
Інші пропозиції ISI-500-148A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISI-500-148A Виробник : MEAN WELL USA Inc. ISI-500-spec.pdf Description: INVERTER
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 8.07" L x 6.22" W x 2.64" H (205.0mm x 158.0mm x 67.0mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 500 W
Power - Output Surge: 1000 W