ISL2100AAR3Z-T
ISL2100AAR3Z-T Renesas Electronics Corporation
isl2100a-isl2101a-datasheet
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 9DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 9-VFDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Supply: 9V ~ 14V
Input Type: Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap): 114 V
Supplier Device Package: 9-DFN (3x3)
Rise / Fall Time (Typ): 10ns, 10ns
Channel Type: Independent
Driven Configuration: Half-Bridge
Number of Drivers: 2
Gate Type: MOSFET (N-Channel)
Logic Voltage - VIL, VIH: 3.7V, 7.4V
Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 9DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 9-VFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Voltage - Supply: 9V ~ 14V, Input Type: Non-Inverting, High Side Voltage - Max (Bootstrap): 114 V, Supplier Device Package: 9-DFN (3x3), Rise / Fall Time (Typ): 10ns, 10ns, Channel Type: Independent, Driven Configuration: Half-Bridge, Number of Drivers: 2, Gate Type: MOSFET (N-Channel), Logic Voltage - VIL, VIH: 3.7V, 7.4V, Current - Peak Output (Source, Sink): 2A, 2A, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ISL2100AAR3Z-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ISL2100AAR3Z-T ISL2100AAR3Z-T Виробник : Renesas / Intersil REN_isl2100a-01a_DST_20231017.pdf Gate Drivers 100V/2A H-BRDG DRVR 9LD 3X3 CMOS INPUT