Продукція > ITALTRONIC > IT-16.109L057
IT-16.109L057 ITALTRONIC
Виробник: ITALTRONIC
Корпус: на панель; X: 96мм; Y: 48мм; Z: 57мм; ABS,полікарбонат,PPO Група товару: Корпуси приладові Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук