IT1-168S-SV
IT1-168S-SV Hirose Connector
IT1_Catalog_D31673_en-2302325.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors RCP 168 POS 0.5mm Solder ST SMD Tray
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 168POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 168, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.236" (6.00mm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції IT1-168S-SV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IT1-168S-SV Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0641-0263-4-00&productname=IT1-168P%2f28-23H&series=IT1&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D31673_en Description: CONN RCPT 168POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 168
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.236" (6.00mm)