IT1-252S-SV Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT 252POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 252
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.236" (6.00mm)
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 252POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 252, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.236" (6.00mm), Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції IT1-252S-SV
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IT1-252S-SV IT1-252S-SV Виробник : Hirose Connector IT1_catalog-939499.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors RCP 252 POS 0.5mm Solder ST SMD Tray