IT8-120S-28H
IT8-120S-28H Hirose Connector
IT8_120S_28H_CL0636_3509_0_00_2DDrawing_0001243772.pdf
Виробник: Hirose Connector
Board to Board & Mezzanine Connectors 120 position interposer for 28mm height
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IT8-120S-28H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IT8-120S-28H Виробник : Hirose Electric Co Ltd Description: CONN MEZZANINE 120 POS