IT9M2-84P-0.5SH3
IT9M2-84P-0.5SH3 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG R/A
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 84
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.713" (18.10mm)
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 4
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG R/A, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 84, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.713" (18.10mm), Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 4.