Продукція > INDUCOMP > ITL-8201-25-33
ITL-8201-25-33
ITL-8201-25-33 Inducomp
IQAEip4RsnPLRJLU0RL-9dQVARbxlPx073J9wnc7Z4Ewdd8?e=4xHLPA
Виробник: Inducomp
Description: TAPE FILM AMBER
Packaging: Bulk
Color: Amber
Length: 108' (32.9m) 36 yds
Thickness: 0.0024" (2.4 mils, 0.061mm)
Temperature Range: 356°F (180°C)
Tape Type: High Temp Polyimide
Width: 0.98" (25.00mm)
Usage: Masking, High Temperature, Wave Soldering
Adhesive: Silicone Thermosetting
Backing, Carrier: Polyimide
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE FILM AMBER, Packaging: Bulk, Color: Amber, Length: 108' (32.9m) 36 yds, Thickness: 0.0024" (2.4 mils, 0.061mm), Temperature Range: 356°F (180°C), Tape Type: High Temp Polyimide, Width: 0.98" (25.00mm), Usage: Masking, High Temperature, Wave Soldering, Adhesive: Silicone Thermosetting, Backing, Carrier: Polyimide.