Продукція > INDUCOMP > ITL-TT707-25-25
ITL-TT707-25-25
ITL-TT707-25-25 Inducomp
ITL-TT707-25-25.pdf
Виробник: Inducomp
Description: THERMALLY CONDUC. ADHESIVE TAPE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Material: Fiberglass, Ceramic Filled
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0079" (0.200mm)
Type: Transfer Tape, Roll
Usage: Thermally Conductive
Outline: 25.00m x 25.00mm
Thermal Conductivity: 0.8W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Fiberglass
Написати відгук
Description: THERMALLY CONDUC. ADHESIVE TAPE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Material: Fiberglass, Ceramic Filled, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0079" (0.200mm), Type: Transfer Tape, Roll, Usage: Thermally Conductive, Outline: 25.00m x 25.00mm, Thermal Conductivity: 0.8W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Fiberglass.