ITR20005-F Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment?id_attachment=5403
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: OPTO INTERRUPTER
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Wire Leads, Slot Type
Output Type: Phototransistor
Sensing Distance: 0.236" (6mm)
Sensing Method: Reflective
Mounting Type: Chassis Mount
Response Time: 15µs, 15µs
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA
Написати відгук
Description: OPTO INTERRUPTER, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Wire Leads, Slot Type, Output Type: Phototransistor, Sensing Distance: 0.236" (6mm), Sensing Method: Reflective, Mounting Type: Chassis Mount, Response Time: 15µs, 15µs, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 20 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V, Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA.