IW-1575-2C-BLK-180
IW-1575-2C-BLK-180 Mobile Mark Antenna Solutions
GPS_GLONASS.pdf
Виробник: Mobile Mark Antenna Solutions
Description: GPS GLASS MOUNT ANTENNA 1575 MHZ
Packaging: Bulk
Features: Cable - 4.5m
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 1.573GHz ~ 1.577GHz
Applications: Glass Mount GPS
Gain: 5dBi
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IPX5
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.866" (22.00mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz
RF Family/Standard: Navigation
Part Status: Active
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GPS GLASS MOUNT ANTENNA 1575 MHZ, Packaging: Bulk, Features: Cable - 4.5m, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 1.573GHz ~ 1.577GHz, Applications: Glass Mount GPS, Gain: 5dBi, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IPX5, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.866" (22.00mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.575GHz, RF Family/Standard: Navigation, Part Status: Active.