Продукція > ABRACON > IXA20-FBFF8-10.000MHZ
IXA20-FBFF8-10.000MHZ ABRACON
Виробник: ABRACON
Category: Resonators and Generators
Description: Resonator: ceramic; 8pF; ESR: 100Ω; 10MHz
Frequency: 10MHz
Capacitance: 8pF
Type of resonator: ceramic
ESR value: 100Ω
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 132
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resonators and Generators, Description: Resonator: ceramic; 8pF; ESR: 100Ω; 10MHz, Frequency: 10MHz, Capacitance: 8pF, Type of resonator: ceramic, ESR value: 100Ω.