Продукція > ZILOG > IXD1504A1317R-G
IXD1504A1317R-G Zilog
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 1.27 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: USPN-4B02
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.3V
Control Features: Current Limit, Enable
Voltage Dropout (Max): 1.83V @ 150mA