Продукція > ZILOG > IXD1702D301ER-G
IXD1702D301ER-G Zilog
PS0397.pdf
Виробник: Zilog
Description: IC REG LINEAR 3V 600MA 6-USPC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-UFDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 600mA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 90 µA
Voltage - Input (Max): 36V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 6-USPC (1.8x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3V
Control Features: Current Limit, Enable, Soft Start
PSRR: 65dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 1.5mV @ 100mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3V 600MA 6-USPC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-UFDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 600mA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 90 µA, Voltage - Input (Max): 36V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 6-USPC (1.8x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 3V, Control Features: Current Limit, Enable, Soft Start, PSRR: 65dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 1.5mV @ 100mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Short Circuit.
Інші пропозиції IXD1702D301ER-G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IXD1702D301ER-G Виробник : ZiLOG PS0397.pdf LDO Voltage Regulators 36V 300mA Low Supply Current High Speed Voltage Regulator