Продукція > IXYS > IXGN50N60B
IXGN50N60B
IXGN50N60B IXYS
97531.pdf
Виробник: IXYS
Description: IGBT MOD 600V 75A 300W SOT227B
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.3V @ 15V, 50A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: SOT-227B
Part Status: Obsolete
Current - Collector (Ic) (Max): 75 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V
Power - Max: 300 W
Current - Collector Cutoff (Max): 200 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 4.1 nF @ 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис IXGN50N60B IXYS
Description: IGBT MOD 600V 75A 300W SOT227B, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.3V @ 15V, 50A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: SOT-227B, Part Status: Obsolete, Current - Collector (Ic) (Max): 75 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 600 V, Power - Max: 300 W, Current - Collector Cutoff (Max): 200 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 4.1 nF @ 25 V.