Продукція > IXYS-RF > IXZ631DF12N100
IXZ631DF12N100
IXZ631DF12N100 IXYS-RF
Виробник: IXYS-RF
Description: IC GATE DRVR LOW-SIDE 10SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 10-SMD, Flat Lead
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Supply: 8V ~ 18V
Input Type: Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap): 1000 V
Supplier Device Package: 10-SMD
Rise / Fall Time (Typ): 2.4ns, 1.55ns
Channel Type: Single
Driven Configuration: Low-Side
Number of Drivers: 1
Gate Type: N-Channel MOSFET
Logic Voltage - VIL, VIH: 0.8V, 3.5V
Current - Peak Output (Source, Sink): 72A, 72A
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GATE DRVR LOW-SIDE 10SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 10-SMD, Flat Lead, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Supply: 8V ~ 18V, Input Type: Non-Inverting, High Side Voltage - Max (Bootstrap): 1000 V, Supplier Device Package: 10-SMD, Rise / Fall Time (Typ): 2.4ns, 1.55ns, Channel Type: Single, Driven Configuration: Low-Side, Number of Drivers: 1, Gate Type: N-Channel MOSFET, Logic Voltage - VIL, VIH: 0.8V, 3.5V, Current - Peak Output (Source, Sink): 72A, 72A, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IXZ631DF12N100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IXZ631DF12N100 IXZ631DF12N100 Виробник : IXYS Integrated Circuits Gate Drivers IXZ631DF12N100 1000V 12A Integrated Power MOSFET/Driver Module