Продукція > IXYS-RF > IXZH10N50L2A
IXZH10N50L2A
IXZH10N50L2A IXYS-RF
IXZH10N50L2%28A%2CB%29.pdf
Виробник: IXYS-RF
Description: RF MOSFET 100V TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Current Rating (Amps): 10A
Frequency: 70MHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 200W
Gain: 17dB
Technology: MOSFET
Supplier Device Package: TO-247 (IXFH)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 500 V
Voltage - Test: 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET 100V TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Current Rating (Amps): 10A, Frequency: 70MHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 200W, Gain: 17dB, Technology: MOSFET, Supplier Device Package: TO-247 (IXFH), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 500 V, Voltage - Test: 100 V.
Інші пропозиції IXZH10N50L2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IXZH10N50L2A IXZH10N50L2A Виробник : IXYS Integrated Circuits IXZH10N50LA_B-1547808.pdf MOSFET IXZH10N50L2A 10A 500V TO-247 w/Substrate Linear Left Gate