IXZH10N50L2B
IXZH10N50L2B IXYS Integrated Circuits
IXZH10N50LA_B-1547808.pdf
Виробник: IXYS Integrated Circuits
MOSFET IXZH10N50L2B 10A 500V TO-247 w/Substrate Linear RightGate
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET 100V TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Current Rating (Amps): 10A, Frequency: 70MHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 200W, Gain: 17dB, Technology: MOSFET, Supplier Device Package: TO-247 (IXFH), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 500 V, Voltage - Test: 100 V.
Інші пропозиції IXZH10N50L2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IXZH10N50L2B IXZH10N50L2B Виробник : IXYS-RF IXZH10N50L2(A,B).pdf Description: RF MOSFET 100V TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Current Rating (Amps): 10A
Frequency: 70MHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 200W
Gain: 17dB
Technology: MOSFET
Supplier Device Package: TO-247 (IXFH)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 500 V
Voltage - Test: 100 V