Продукція > IXYS > IXZH16N60
IXZH16N60
IXZH16N60 IXYS
IXZH16N60-Datasheet.pdf
Виробник: IXYS
RF MOSFET Transistors 600V 16A RF MOSFET TO-247
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис IXZH16N60 IXYS
Description: RF MOSFET 600V TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Current Rating (Amps): 1mA, Configuration: N-Channel, Power - Output: 350W, Technology: MOSFET, Supplier Device Package: TO-247AD, Voltage - Rated: 600 V.
Інші пропозиції IXZH16N60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IXZH16N60 Виробник : IXYS-RF IXZH16N60_DS.pdf Description: RF MOSFET 600V TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Current Rating (Amps): 1mA
Configuration: N-Channel
Power - Output: 350W
Technology: MOSFET
Supplier Device Package: TO-247AD
Voltage - Rated: 600 V