J105D1CS18VDC.45
J105D1CS18VDC.45 CIT Relay and Switch
J105D.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 25 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 13.5 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Load - Max Switching: 2770VA
на замовлення 1133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 18V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 25 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 13.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Load - Max Switching: 2770VA.