J105D1CS6VDC.45
J105D1CS6VDC.45 CIT Relay and Switch
J105D.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 6VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 4.5 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 6VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 4.5 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.