J116F11A24VDCS1.5
J116F11A24VDCS1.5 CIT Relay and Switch
J116F1.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 62.5 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 62.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.