J116F11AW12VDCS.9
J116F11AW12VDCS.9 CIT Relay and Switch
J116F1.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 277VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
на замовлення 578 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 277VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms.