J1512AF24VAC1.2
J1512AF24VAC1.2 CIT Relay and Switch
J151.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 130.4 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 300VAC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VAC
Must Operate Voltage: 19.2 VAC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Part Status: Active
на замовлення 140 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 130.4 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 300VAC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VAC, Must Operate Voltage: 19.2 VAC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Part Status: Active.