J1512CF220VDC.9
J1512CF220VDC.9 CIT Relay and Switch
J151.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 220V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 220VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 12 A
Switching Voltage: 300VAC - Max
Must Release Voltage: 22 VDC
Must Operate Voltage: 165 VDC
Load - Max Switching: 6000VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 220V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 220VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.1 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 12 A, Switching Voltage: 300VAC - Max, Must Release Voltage: 22 VDC, Must Operate Voltage: 165 VDC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Load - Max Switching: 6000VA.