J1522CF220VAC
J1522CF220VAC CIT Relay and Switch
J152.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 220VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: cURus, TUV
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 300VAC - Max
Must Release Voltage: 66 VAC
Must Operate Voltage: 176 VAC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Load - Max Switching: 3000VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 220VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: cURus, TUV, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 15.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 300VAC - Max, Must Release Voltage: 66 VAC, Must Operate Voltage: 176 VAC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Load - Max Switching: 3000VA.