J1524CF120VAC
J1524CF120VAC CIT Relay and Switch
J152.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 120V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 26.4 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 300VAC - Max
Must Release Voltage: 36 VAC
Must Operate Voltage: 96 VAC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
на замовлення 184 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 120V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 26.4 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 300VAC - Max, Must Release Voltage: 36 VAC, Must Operate Voltage: 96 VAC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms.