J1524CP12VDC
J1524CP12VDC CIT Relay and Switch
J152.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, TUV
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 300VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 3000VA
на замовлення 156 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, TUV, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 300VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 3000VA.