J1524CT110VDCD
J1524CT110VDCD CIT Relay and Switch
Relay-J152.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 110V
Packaging: Tray
Features: Lighted Indicator
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: cURus, TUV
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10 mA
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 300VAC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Load - Max Switching: 3000VA
на замовлення 194 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 110V, Packaging: Tray, Features: Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: cURus, TUV, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 10 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 300VAC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Load - Max Switching: 3000VA.