J1672AC220VDCP
J1672AC220VDCP CIT Relay and Switch
J167.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 220VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, TUV
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 22 VDC
Must Operate Voltage: 154 VDC
Operate Time: 30 ms
Release Time: 30 ms
Load - Max Switching: 5500VA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 220VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, TUV, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 22 VDC, Must Operate Voltage: 154 VDC, Operate Time: 30 ms, Release Time: 30 ms, Load - Max Switching: 5500VA.