J1MSC-12XL
J1MSC-12XL TE Connectivity / AMP
NG_DS_J1MSC_12XL_1-1274858.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Industrial Relays M39016/10-035L
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.7 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Hermetically, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 0.63 VDC, Must Operate Voltage: 7 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 2.5 ms, Load - Max Switching: 115VA, 28W.
Інші пропозиції J1MSC-12XL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J1MSC-12XL Виробник : TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=J1MSC-12XL&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.7 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 115VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 0.63 VDC
Must Operate Voltage: 7 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 2.5 ms
Load - Max Switching: 115VA, 28W