J20C-1125-2475
J20C-1125-2475 Brady Corporation
B-2475.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: J20C-1125-2475 (1.125 IN X 100FT
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Ink Jet Printer
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 1.250" (31.75mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Continuous
Applications: General
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: J2000, J20-CMY
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: J20C-1125-2475 (1.125 IN X 100FT, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Ink Jet Printer, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 1.250" (31.75mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Continuous, Applications: General, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: J2000, J20-CMY.