J20C-2250-403
J20C-2250-403 Brady Corporation
B-403.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: BRADYJET J2000 WATER DISSOLVABLE
Packaging: Bulk
Length: 1.197" (30.40mm)
Width: 2.250" (57.15mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Printer Name: BradyJet J2000 Color Label Printer
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRADYJET J2000 WATER DISSOLVABLE, Packaging: Bulk, Length: 1.197" (30.40mm), Width: 2.250" (57.15mm), Material - Body: Paper, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Printer Name: BradyJet J2000 Color Label Printer.