J332007.MXP Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE CERM 7A 250VAC 72VDC 3AB
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE, cURus, PSE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A AC, 200A DC
Part Status: Obsolete
Current Rating (Amps): 7 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 72 V
Melting I²t: 10.58
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE CERM 7A 250VAC 72VDC 3AB, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CE, cURus, PSE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A AC, 200A DC, Part Status: Obsolete, Current Rating (Amps): 7 A, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 72 V, Melting I²t: 10.58.