J35GU547KB
J35GU547KB MIFLEX SOLUTIONS
WXPD-275Vac-2013-06-24-ang.pdf
Виробник: MIFLEX SOLUTIONS
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 4.7uF; 275VAC; 41.5x33x18mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 4.7µF
Max. operating voltage: 275V AC
Body dimensions: 41.5x33x18mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 37.5mm
Climate class: 40/100/56
Lead length: 35mm
на замовлення 182 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 4.7uF; 275VAC; 41.5x33x18mm; THT, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 4.7µF, Max. operating voltage: 275V AC, Body dimensions: 41.5x33x18mm, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 37.5mm, Climate class: 40/100/56, Lead length: 35mm.