Продукція > OMRON > J7KN-10D-4 230
J7KN-10D-4 230
J7KN-10D-4 230 OMRON
J7KN-EN.pdf
Виробник: OMRON
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 4-pole; NO x4; 230VAC; 10A; for DIN rail mounting; J7KN
Type of contactor: 4-pole
Contacts configuration: NO x4
Control voltage: 230V AC
Max. operating current: 10A
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: J7KN
Leads: screw terminals
Width: 45mm
Height: 64.5mm
Switching capacity: 4kW
Operating temperature: -40...60°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 4-pole; NO x4; 230VAC; 10A; for DIN rail mounting; J7KN, Type of contactor: 4-pole, Contacts configuration: NO x4, Control voltage: 230V AC, Max. operating current: 10A, Mounting: for DIN rail mounting, Manufacturer series: J7KN, Leads: screw terminals, Width: 45mm, Height: 64.5mm, Switching capacity: 4kW, Operating temperature: -40...60°C.