Продукція > OMRON > J7KN-22D-01 24D
J7KN-22D-01 24D
J7KN-22D-01 24D OMRON
J7KN-EN.pdf
Виробник: OMRON
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC; 24VDC; 22A; J7KN
Type of contactor: 3-pole
Contacts configuration: NO x3
Integrated auxiliary contacts: NC
Control voltage: 24V DC
Max. operating current: 22A
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: J7KN
Leads: screw terminals
Width: 45mm
Height: 67mm
Switching capacity: 11kW
Operating temperature: -40...60°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC; 24VDC; 22A; J7KN, Type of contactor: 3-pole, Contacts configuration: NO x3, Integrated auxiliary contacts: NC, Control voltage: 24V DC, Max. operating current: 22A, Mounting: for DIN rail mounting, Manufacturer series: J7KN, Leads: screw terminals, Width: 45mm, Height: 67mm, Switching capacity: 11kW, Operating temperature: -40...60°C.