Продукція > OMRON > J7KNG-22-4 220D
J7KNG-22-4 220D OMRON
J7KN-EN.pdf
Виробник: OMRON
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 4-pole; NO x4; 220VDC; 22A; for DIN rail mounting; J7KN
Mounting: for DIN rail mounting
Contacts configuration: NO x4
Leads: screw terminals
Operating temperature: -40...60°C
Height: 89mm
Width: 45mm
Max. operating current: 22A
Control voltage: 220V DC
Switching capacity: 11kW
Type of contactor: 4-pole
Manufacturer series: J7KN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 4-pole; NO x4; 220VDC; 22A; for DIN rail mounting; J7KN, Mounting: for DIN rail mounting, Contacts configuration: NO x4, Leads: screw terminals, Operating temperature: -40...60°C, Height: 89mm, Width: 45mm, Max. operating current: 22A, Control voltage: 220V DC, Switching capacity: 11kW, Type of contactor: 4-pole, Manufacturer series: J7KN.