J7KNG-22-4-24D Omron Automation and Safety
Виробник: Omron Automation and Safety
Contactors - Electromechanical Contactor 24VDC 4 pole
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: 4-pole; NO x4; 24VDC; 22A; for DIN rail mounting; J7KN, Mounting: for DIN rail mounting, Contacts configuration: NO x4, Leads: screw terminals, Operating temperature: -40...60°C, Height: 89mm, Width: 45mm, Max. operating current: 22A, Control voltage: 24V DC, Switching capacity: 11kW, Type of contactor: 4-pole, Manufacturer series: J7KN.
Інші пропозиції J7KNG-22-4-24D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
J7KNG-22-4-24D Виробник : Omron Automation and Safety Description: CONTACTOR 24VDC 4 POLE
товару немає в наявності
J7KNG-22-4 24D J7KNG-22-4 24D Виробник : OMRON J7KN-EN.pdf Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: 4-pole; NO x4; 24VDC; 22A; for DIN rail mounting; J7KN
Mounting: for DIN rail mounting
Contacts configuration: NO x4
Leads: screw terminals
Operating temperature: -40...60°C
Height: 89mm
Width: 45mm
Max. operating current: 22A
Control voltage: 24V DC
Switching capacity: 11kW